Nr katalogowy: 1115

Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)

Nr katalogowy: 1115

Pejzaż

olej, tektura, 21,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
estymacja: 2 200 - 3 000 zł