Nr katalogowy: 1118

Daniel PENTHER (1837-1887)

Nr katalogowy: 1118

Portret mężczyzny, 1872

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. z prawej: DPenther / 1872 (ryte końcówką pędzla w niewyschniętej warstwie malarskiej).
estymacja: 3 600 - 4 800 zł