Nr katalogowy: 1121

R. WYNIERSKI?, XX w.

Nr katalogowy: 1121

Róże szklanym wazonie, 1912

olej, płótno; 71 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Wynierski [?] / 912.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł