Nr katalogowy: 1126

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 1126

Widok na plażę w Ustroniu Morskim, przed 1960

olej, tektura; 35 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski
estymacja: 3 200 - 4 200 zł