Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Serwantka stylowa

fornirowana mahoniem, intarsjowana w motywy klasycystyczne; 184,5 x 122 x 42,5 cm,
Polska (?), ok. 1935.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł