Jacek SIENICKI (1928-2000)

407
Martwa natura, 1986 olej, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. p. g. wyciśnięte w masie: I 86 / JS.
estymacja: 32 000 - 38 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

411
Głowa, 1992 olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS IX / 92;
estymacja: 32 000 - 38 000 zł