Stanisław GÓRSKI (1887-1955)

106
Ach te oczy, przed 1939 pastel, tektura; 36 x 25 cm;
sygn. z lewej po środku: St. Górski;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)

107
Krakowianka jedna …, 1922 pastel, karton brązowy; 65,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: KŻelechowski 1922 r.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Michał POCIECHA (1852-1908)

108
Pejzaż nadwodny ze sztafażem gwasz, akwarela, kredka, papier; 35 x 76 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: MPociecha.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

109
Anemony, 1924 pastel, akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę; 50 x 68 cm;
sygn. i dat. l. d.: LWyczół / 1924.
estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Cena sprzedaży 58 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

110
Pejzaż z Krościenka - Stare Jesiony,1932 olej, tektura; 35,5 x 47 cm;
sygn. l. d.: StKamocki;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

111
Zima na Olczy olej, tektura; 29 x 36 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

112
Róże mieszane, ok. 1933 olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: a.Karpiński;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł

Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)

113
Pejzaż z okolic Podoroska, 1938 olej, płótno naklejone na tekturę; 14 x 20 cm;
sygn. l. d.: Żukowski;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł

Henryk PIĄTKOWSKI (1853-1932)

114
Pejzaż letni, ok. 1923 olej, płótno naklejone na tekturę; 22,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: H. PIĄTKOWSKI;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

115
Maki olej, płótno; 66 x 51 cm;
sygn. p. d.: Menkes
estymacja: 60 000 - 75 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

116
W letnim słońcu - Portret piastunki z dzieckiem, ok, 1914 olej, tektura, 30 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł

Stanisław SZWARC (1880-1953)

117
Na krakowskim rynku olej, tektura; 48,5 x 64 cm;
sygn. p. d.: St. Szwarc.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł