Malarz nieokreślony polski, XVIII w.

130
Sarmata - Portret epitafijny olej, blacha miedziana; 32 x 29 cm (owal).
Wysokiej klasy artystycznej portret, rzadkość antykwaryczna.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł

Malarz polski cechowy, 1 poł. XVIII w.

131
Święty Kazimierz olej, płótno dublowane; 112 x 77,5 cm.
Obraz wycięty z większej kompozycji (ołtarzowej?)
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

132
Constantinus Hulidowski Kuszell olej, płótno dublowane; 77 x 63 cm;
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł

Jacques de LAJOUE (1687-1761) - przypisywany

133
Para obrazów - Pejzaż z ruinami olej, deska; 35,5 x 47,5 cm (wymiar każdej z prac);
jeden z nich oznaczony numerem kolekcjonerskim na licu czerwoną farbą p. d.: 1746;
estymacja: 200 000 - 260 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

1101
Chłopskie pogaduchy akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier żeberkowy naklejony
na tekturę; 16 x 30,5 cm; sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

Stanisław TONDOS (1854-1917)

1102
Wnętrze bocznej nawy Katedry Wawelskiej z widokiem na kaplicę królowej Zofii akwarela, papier; 39 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tondos;
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

1103
Ruiny włoskie akwarela, papier; 23 x 33,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

1104
Koty, 1919 akwarela, papier; 32 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

1105
Wenecja - Przystań na Canal Grande I, 1913 akwarela, papier; 21 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: WW / 1913 (ołówkiem)
estymacja: 2 200 - 2 800 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

1106
Artysta i natchnienie, 1935 gwasz, papier; 33 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na obrazie: 1935 / … 14.6. Kasper. Pochwalski.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

1107
Poeta, księga i Amor, 1958 olej, gwasz, papier; 31,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: Kasper Pochwalski 1958
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

1108
Nokturn zimowy, ok. 1970 olej, płótno, 61 x 91,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł