Władysław BOŃCZA-RUTKOWSKI (ok. 1840-1905)

1109
W drodze do miasta, 1903 olej, karton (trzy elementy) naklejony na tektura; 37 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Władysław Bończa 1903; (przed konserwacją).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki, XX w.

1110
Panorama miasta olej, płótno dublowane; 55 x 42 cm;
sygn. l. d.: T. Waldan... - (słabo czytelnie)
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

Marian RUSZKIEWICZ (1933-2007)

1111
Śląskie miasteczko, ok. 1970 olej, sklejka; 47 x 54 cm;
sygn. p. d.: Ruszkiewicz
estymacja: 5 800 - 7 700 zł

E. SCHMIDT, XX w.

1112
Łódź rybacka na brzegu olej, płótno; 65 x 80 cm;
sygn. p. d. E… Schmidt - (słabo czytelnie)
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Mieczysław SERWIN - ORACKI (1912-1977)

1113
Wodospad w Korbielowie na potoku Glinna, 1960 olej, tektura; 20 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki-Serwin / Korbielów 960 (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Maria STUDNICKA-GIŻBERT (1868-1955)

1114
Kwiaty w wazonie olej, tektura; 46,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Giżbert
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Edmund CIECZKIEWICZ (1872-1958)

1115
Pejzaż olej, tektura, 21,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, XX w.

1116
Portret mężczyzny olej, płótno; 60 x 61,5 cm;
dedykacja z prawej strony pośrodku: Olkowi na / pamiątkę 24.V. / Mat ... ?
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Mieczysław BIESZCZANIN (1910-1968)

1117
Widok na wieżę kościoła, 1939 olej, płótno; 81 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Bieszczanin / 1939.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł

Daniel PENTHER (1837-1887)

1118
Portret mężczyzny, 1872 olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. z prawej: DPenther / 1872 (ryte końcówką pędzla w niewyschniętej warstwie malarskiej).
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

1119
Pejzaż z południa olej, płótno; 48 x 67 cm;
sygn. p. d.: A.G.; (przed konserwacją).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

1120
Portret kobiety z lwiątkiem olej, płótno naklejone na tekturę; 79 x 52 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł