R. WYNIERSKI?, XX w.

1121
Róże szklanym wazonie, 1912 olej, płótno; 71 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Wynierski [?] / 912.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Władysław RUDLICKI (1876-1949)

1122
Kopy przed stodołą, 1935 olej, sklejka; 36 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wł. Rudlicki 1935 r.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

1123
Ofiarowanie w świątyni olej, płótno dublowane; 62 x 48 cm.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

1124
Święta Rodzina olej, płótno dublowane, 60,5 x 47,5 cm.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

1125
Morze olej, tektura; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski.
estymacja: 2 600 - 3 500 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

1126
Widok na plażę w Ustroniu Morskim, przed 1960 olej, tektura; 35 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

1127
Wejście do ogrodu olej, tektura; 20 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW.
estymacja: 6 200 - 8 300 zł

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

1128
Drzewa w Kaliszanach, 1953 olej, tektura; 20,5 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d.: ST. CZAJKOWSKI / 1953
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Władysław SERAFIN (1905-1988)

1129
Martwa natura z owocami olej, tektura; 34 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Alexander Bernhard HOFFMANN (1895-1967)

1130
Kuszenie Odysa olej, płótno; 100 x 171 cm;
na odwrocie napis: Alex. Bernhard Hoffmann / Breslau - Taschenstr. 13/15.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł

201
Tadeusz Kościuszko na koniu gips pozłacany; wys. 44 cm. podstawa 38,3 x 14,5 cm.
Polska, XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

202
Popiersie młodej kobiety, secesyjne gips polichromowany; wys. 56 cm, szer. 37 cm, głęb. 28 cm.
Austria, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł