Aleksander MITKA (ur. 1946)

301
Tadeusz Kantor w pracowni ASP w Krakowie, 1968/2003 fotografia w technice gumy dwuchromianowej,
papier Fabriano; 74 x 49 cm (odcisk płyty), 80 x 60 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

Aleksander MITKA (ur. 1946)

302
Modelka w pracowni T. Kantora, 1968/2003 fotografia w technice gumy dwuchromianowej,
papier Fabriano; 54,5 x 60 cm (odcisk płyty), 60 x 80 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

Tadeusz PŁASZEWSKI (1942-2010)

303
Jamniki Nr I., 1966 fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
55 x 45 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Tomasz GUDZOWATY (ur. 1971)

304
Tryptyk z cyklu: Pierwsza lekcja zabijania fotografie czarno-białe (wydruki autorskie), płótno naklejone na płytę; 50 x 70 cm (każda);
sygn. p. d.: Tomasz Gudzowaty (każda); negatyw i wydruk ok. 1999 r.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

305
Twarz z profilu - Bez tytułu grafika komputerowa, papier; 59 x79 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 600 zł

306
Woal - Bez tytułu grafika komputerowa, papier; 80 x 80 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 600 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

307
Akt dziewczyny z wyolbrzymionym aktem męskim, 1941 ołówek, papier; 18 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SZ 1941;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

308
Ucieczka tusz, piórko, tusz lawowany, pędzel, papier; 27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T Kantor.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł

Seweryn BŁOCHOWICZ (1912-2006)

1301
Zestaw 5 fotogramów 1. Morskie Oko, 2. Międzyzdroje, 3. Żaglówki, 4. Aurora, 5. Kreml nocą
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; format zbliżony do 29 x 39 cm;
estymacja: 2 500 - 3 200 zł

1302
Bez tytułu - Drzwi grafika komputerowa, papier; 60 x 80 cm (uszkodzenie prawej krawędzi arkusza).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

1303
Złomowisko grafika komputerowa, papier; 60 x 80 cm.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Różni artyści

1304
Zestaw 4 druków litograficznych Salvadore DALI (1904-1989) - według, Joan MIRÓ (1893-1983) -według, Juan GRIS (1887-1927) - według
estymacja: 4 500 - 5 500 zł