Nr katalogowy: 304

Tomasz GUDZOWATY (ur. 1971)

Nr katalogowy: 304

Tryptyk z cyklu: Pierwsza lekcja zabijania

fotografie czarno-białe (wydruki autorskie), płótno naklejone na płytę; 50 x 70 cm (każda);
sygn. p. d.: Tomasz Gudzowaty (każda); negatyw i wydruk ok. 1999 r.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł