Nr katalogowy: 409

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

Nr katalogowy: 409

Dziewczyna IV, 1990

akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / ·IV·.AKRYL ·1990· / 140 x 80
estymacja: 10 000 - 13 000 zł