Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Nr katalogowy101
Kompozycja geometryczna I, 1984
serigrafia, papier, 15 x 14 cm;
sygn. p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
400 zł
Nr katalogowy103
Kompozycja geometryczna III, 1984
Cena wywoławcza.
400 zł
Nr katalogowy105
Kompozycja geometryczna
litografia, papier naklejony na płytę pilśniową, 83 x 90 cm (całość);
sygn. l. d: H. Stażewski 1930 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Nr katalogowy107
Zwój, 1999
technika mieszana, papier, 19,7 x 27,8 cm;
sygn. p. d.: Henryk Waniek . DEC. 1999.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy109
Czerwona szarfa, 1995
serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Jonasz STERN (1904 - 1988)
Nr katalogowy111
Kompozycja, l. 60-te
serigrafia, papier niebieski, 17,5 x 46 cm
(wymiar odbitki); sygn. p. d.: Stern (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy113
Ero 2, 1962
linoryt, papier, 39,5 x 32 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: "Ero 2" 5 / 30 linoryt 1962
Cena wywoławcza.
950 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy115
Portret kobiety. Studium aktu, 1973
litografia, papier, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73; l. d.: 97 / 100
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Adam HOFFMAN (1918 - 2001)
Nr katalogowy117
Kobieta - Potwór
węgiel, papier, 50 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: ah / 27V / 1970
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Nr katalogowy119
Ojciec z dzieckiem
linoryt, papier, 29 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)
Nr katalogowy121
Green Power
grafika, offset z folią wtłaczaną, papier, 84 x 59,5 cm
Cena wywoławcza.
500 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Nr katalogowy123
Bez tytułu, 2000
grafika komputerowa, 69 x 99 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 2000
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Edward HARTWIG (1909-2003)
Nr katalogowy202
Droga, l. 70 XX w.?
fotografia czarno-biała, brom, papier, 29,9 x 24 cm;
na odwrociu pieczątka autorska; odbitka autorska
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Nr katalogowy204
Abstrakcja, ok. 1957
fotografia czarno-biała, technika własna, brom, papier
22 x 27 cm; na odwrociu pieczątka autorska;
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Leopold FISCHER (1902-1978)
Nr katalogowy206
Reporter unterwegs, przed 1968
fotografia czarno-biała, tzw. technika Fischera,
papier fotograficzny, 40 x 30 cm; opisana ołówkiem
Cena wywoławcza.
500 zł
Andrzej PARTUM (1938 - 2002)
Nr katalogowy302
Pulsation
technika własna, 37 x 19 cm;
sygn. p. d.: APartum '87
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)
Nr katalogowy304
Homer
gwasz, karton, 49 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy306
Bez tytułu, 1996
pastel, papier, 48 x 68,5 cm;
sygn. p .d.: 18 01 96 Skórczewski
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Zdzisław LACHUR (1923 - 2007)
Nr katalogowy308
Orkiestra, 1998
olej, tektura, 79 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z. Lachur
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)
Nr katalogowy310
Pejzaż górski, 1968
akwarela, papier, 31,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PODSADECKI; dat. l. d.: 18. III. 1968
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Alojzy SIWECKI (1912 - 1988)
Nr katalogowy312
Bystrzyca Kłodzka, 1960
olej, płótno, 79 x 74 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki 1960
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lech KUNKA (1920 - 1978)
Nr katalogowy314
Akt ze szkicem, 1953
olej, tusz, kredka, collage, papier, 137 x 112 cm;
121 x 96 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Stefan KRYGIER (1923 - 1997)
Nr katalogowy316
Untitled, 1986
olej, płótno, 130 x 112,5 cm; sygn. p. d.: KRYGIER;
opisany na odwrocie: " Untitled" / 1986.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Nr katalogowy318
Sen, 1988
ołówek, kredka, akwarela, papier, 52 x 62 cm
(w świetle oprawy); sygn. p. d.: Rózga
Cena wywoławcza.
7 000 zł