Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

101
Kompozycja geometryczna I, 1984 serigrafia, papier, 15 x 14 cm; sygn. p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 400 zł

102
Kompozycja geometryczna II, 1984 serigrafia, papier, 15 x 14 cm; sygn. p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 400 zł

103
Kompozycja geometryczna III, 1984 serigrafia, papier, 15 x 14 cm; sygn. p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 400 zł

Tomasz JĘDRZEJKO (ur. 1979)

104
Bez tytułu, 2006 serigrafia, papier, 100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 600 zł

105
Kompozycja geometryczna litografia, papier naklejony na płytę pilśniową, 83 x 90 cm (całość); sygn. l. d: H. Stażewski 1930 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

106
Płaszcz miłosiernego Samarytanina, 1984 sitodruk, papier, 16,5 x 32 cm (wymiar odbitki); sygn. p. d.: waltoś 84 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

107
Zwój, 1999 technika mieszana, papier, 19,7 x 27,8 cm; sygn. p. d.: Henryk Waniek . DEC. 1999.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Leszek SOBOCKI (ur. 1934)

108
Autoportret, 1980 miedzioryt, papier, 24,5 x 16 cm (wymiar odbitki); sygn. p. d.: L. SOBOCKI 80 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 900 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

109
Czerwona szarfa, 1995 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Feliks TOPOLSKI (1907 - 1989)

110
Autobiography litografia barwna, papier, 100 x 74,5 cm; sygn. p.d.: Feliks Topolski (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jonasz STERN (1904 - 1988)

111
Kompozycja, l. 60-te serigrafia, papier niebieski, 17,5 x 46 cm (wymiar odbitki); sygn. p. d.: Stern (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

112
Ero 1, 1962 linoryt, papier, 39,5 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. i opisany u dołu: "Ero 1" 6 / 30 linoryt 1962
Cena wywoławcza. 950 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

113
Ero 2, 1962 linoryt, papier, 39,5 x 32 cm ( w świetle oprawy); sygn. i opisany u dołu: "Ero 2" 5 / 30 linoryt 1962
Cena wywoławcza. 950 zł

Eugeniusz GET - STANKIEWICZ (ur. 1942)

114
Boccaccio, 1983 plakat, 42,5 x 28 cm (w świetle oprawy); u dołu napis: BOCCACCIO; sygn. p. d.: fig. / 13/XII (w trójkącie) Get
Cena wywoławcza. 250 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

115
Portret kobiety. Studium aktu, 1973 litografia, papier, 70 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 73; l. d.: 97 / 100
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

116
W kąpieli litografia, papier, 45 x 34 cm; sygn. l. d.: Lebenstein 74/ 100
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Adam HOFFMAN (1918 - 2001)

117
Kobieta - Potwór węgiel, papier, 50 x 35,5 cm; sygn. p. d.: ah / 27V / 1970
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

118
Twarz, 1980 tusz, papier, 27,5 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. p. g.: Panek; dat. l. d.: 28.11.80
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

119
Ojciec z dzieckiem linoryt, papier, 29 x 20 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

120
Plaża III. Po burzy, 1964 linoryt, papier, 42 x 52 (w świetle oprawy); sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)

121
Green Power grafika, offset z folią wtłaczaną, papier, 84 x 59,5 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

122
Bez tytułu, 1999 grafika komputerowa, 69 x 99 cm; sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999
Cena wywoławcza. 2 200 zł

123
Bez tytułu, 2000 grafika komputerowa, 69 x 99 cm; sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 2000
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

201
Manekiny, l. 60 XX w.? fotografia czarno-biała, brom, papier, 29,9 x 24 cm; na odwrociu pieczątka autorska;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

202
Droga, l. 70 XX w.? fotografia czarno-biała, brom, papier, 29,9 x 24 cm; na odwrociu pieczątka autorska; odbitka autorska
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Leopold FISCHER (1902-1978)

203
Der Einsame, lata 60? XX w. fotografia czarno-biała, tzw. metoda Fischera, technika własna, papier fotograficzny, 40 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

204
Abstrakcja, ok. 1957 fotografia czarno-biała, technika własna, brom, papier 22 x 27 cm; na odwrociu pieczątka autorska;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

205
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Leopold FISCHER (1902-1978)

206
Reporter unterwegs, przed 1968 fotografia czarno-biała, tzw. technika Fischera, papier fotograficzny, 40 x 30 cm; opisana ołówkiem
Cena wywoławcza. 500 zł

Krzysztof ZARĘBSKI (ur. 1939)

301
Zamrożenie dźwięku collage, papier, 35 x 98 cm; na odwrocie nalepka wystawy.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Andrzej PARTUM (1938 - 2002)

302
Pulsation technika własna, 37 x 19 cm; sygn. p. d.: APartum '87
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jarosław KOZŁOWSKI (ur. 1954)

303
The Show, 1985 kolaż, 70 x 100 cm; opisany na odwrocie: Kozłowski 1985
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

304
Homer gwasz, karton, 49 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

305
Podróż gwasz, karton, 51 x 37 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

306
Bez tytułu, 1996 pastel, papier, 48 x 68,5 cm; sygn. p .d.: 18 01 96 Skórczewski
Cena wywoławcza. 3 000 zł

307
Bez tytułu, 1997 pastel, papier, 47 x 67,5 cm; sygn. p. d.: 9 04 97 Skórczewski
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zdzisław LACHUR (1923 - 2007)

308
Orkiestra, 1998 olej, tektura, 79 x 60 cm; sygn. p. d.: Z. Lachur
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

309
Wygnanie, 1969 pastel, gwasz, karton, 54 x 43,5 cm; sygn. l. d.: Lebenstein 69 "Wygnanie"
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)

310
Pejzaż górski, 1968 akwarela, papier, 31,5 x 42 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: PODSADECKI; dat. l. d.: 18. III. 1968
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

311
Wnętrze z plamą światła pastel, papier, 100 x 70 cm; sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Alojzy SIWECKI (1912 - 1988)

312
Bystrzyca Kłodzka, 1960 olej, płótno, 79 x 74 cm; sygn. p. d.: A. Siwecki 1960
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)

313
Bez tytułu olej, płótno, 30,5 x 61 cm
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

314
Akt ze szkicem, 1953 olej, tusz, kredka, collage, papier, 137 x 112 cm; 121 x 96 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 9 000 zł

ŁYSAK (XX w.)

315
Martwa natura z samowarem olej, płótno, 110 x 98 cm; sygn. p. d.: Łysak / 89 r. (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stefan KRYGIER (1923 - 1997)

316
Untitled, 1986 olej, płótno, 130 x 112,5 cm; sygn. p. d.: KRYGIER; opisany na odwrocie: " Untitled" / 1986.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Bogusław SZWACZ (ur. 1912)

317
Kompozycja, 1950 pastel, akwarela, papier, 40x56 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Szwacz 8-IX-50
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

318
Sen, 1988 ołówek, kredka, akwarela, papier, 52 x 62 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Rózga
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jadwiga MAZIARSKA (1913 - 2003)

319
Bez tytułu, 1988 olej, płótno, 125 x 80 cm; sygn. na odwrocie: autor: Jadwiga Maziarska
Cena wywoławcza. 44 000 zł