Nr katalogowy: 2

Odo (Otton) DOBROWOLSKI (1883-1917)

Nr katalogowy: 2

Ogólny widok - Pomnik Adama Mickiewicza we Lwowie, 1914-1915

litografia barwna, papier; 25,5 x 40,5 cm (w świetle passepartout);
sygn., dat. i opisana na kamieniu l. d.: Odo Dobrowolski / 915 Lwów;
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 800 zł