Nr katalogowy: 3

Jacob Philipp HACKERT (1737-1807) - według, rytował H. SCHUTZ, 1 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 3

Widok na Mont Liberatorio w Molina, 1818

akwaforta, akwatinta barwna, papier;
42,5 x 62 cm (wymiar kompozycji), 48 x 65,5 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 500 - 1 900 zł