11 września 2018

Blisko 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

11 września 2018 r. godz. 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

8.09.2018 (sobota): 12:00 - 15:00
10.09.2018 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
11.09.2018 (wtorek): 11:00 - 18:00

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

902
Para krzesełek w manierze Ludwika XVI drewno rzeźbione, złocone; tapicerka; obicie żakardowe;
wys. 94,5 cm, szer. 44 cm, głęb. 51,5 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.