Stefan SUBERLAK (1928 - 1994)

101
Chłop robotnik, 1962 linoryt, papier, 79 x 63 cm; sygn. l. g.: SUBERLAK (na płycie)
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)

102
Good Morning City offset z folią wtłaczaną, papier, 138,5 x 60,5 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Andrzej PIWARSKI (ur. 1938)

103
Wspomnienie, 2006 litografia, papier, 26,5 x 19,8 cm sygn.: p. d.: AJPiwarski; l. d.:19/70
Cena wywoławcza. 600 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

104
Zdziecinniały król akwaforta, papier, 41,5 x 29 (w świetle oprawy) 27,3 x 40 (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jacek YERKA (ur. 1952)

105
Stworzenie wody, 1988 serigrafia, papier, 57 x 68 (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JERKA 88 (na płycie)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Zbigniew LUTOMSKI (ur. 1934)

106
Znaki I, 1993 drzeworyt, papier, 100 x 63 cm (arkusza), 79 x 52 cm (odcisk klocka),
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Zbigniew LUTOMSKI (ur. 1934)

107
26.XII, 2002 drzeworyt, papier, 100 x 63 cm (arkusz), sygn. p. d.: Lutomski. Z 02,
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

108
Bez tytułu, 1963 litografia, papier, 19,5 x 15,3 cm ( w świetle oprawy); sygn. p. d.: J Tchórzewski 63
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

109
Bez tytułu, 1960 litografia barwna, 19 x 20,4 cm; sygn. i dat. p. d.: Gier... / ?- 60;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stefan MROŻEWSKI (1894 - 1975)

110
Millenium of Poland's Christianity 966-1966 [Poloniae Christianae Millenium 966 + 1966], 1968; San Francisco, 1966 - Teka z 12. ilustracjami
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Anna SIEK (ur. 1976)

111
Podróż, 1999 litografia, papier, 92 x 65 cm; sygn. p. d.: Anna Siek '99 (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 900 zł

Adam LIS (ur. 1982)

112
Obszar IV serigrafia, papier, 69 x 99,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d: Adam Lis
Cena wywoławcza. 800 zł

Adam LIS (ur. 1982)

113
Obszar VI serigrafia, papier, 69 x 99,5 cm (w świetle oprawy), sygn. p. d.: Adam Lis
Cena wywoławcza. 800 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

114
Bez tytułu, 1999 grafika komputerowa, 66 x 86 cm; sygn. i dat. l. d. BEKSIŃSKI 1999;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

115
Bez tytułu, 1999 grafika komputerowa, 66 x 86 cm; sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999
Cena wywoławcza. 2 200 zł

116
Bez tytułu, 2000 grafika komputerowa, 86 x 66 cm; sygn. i dat. l. d. BEKSIŃSKI 2000
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Zbyszek WALSZEWSKI (XX w.)

117
Trzy rysunki: Kobieta i Mężczyzna, Madonna z agrafką, Kobieta fatalna; piórko, tusz, papier, 29,5 21 cm ( każdy)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Remigiusz PRZYBOROWSKI (ur. 1979)

118
Bez tytułu, 2008 tusz, papier, 49 x 69,5 cm ( w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: 4 VI 2008 '23 / Przyborowski
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Stanisława KRUPIŃSKA (ur. 1930)

119
Agat, 2004 ołówek, pastel, papier, 33,5 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: STANI P. KRUPIŃSKA XI 2004 R
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

120
Akt piórko, tusz, papier, 48 x 38 cm; sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy PANEK (1918 - 2001)

121
Autoportret czarny pisak, papier, 28 x 18 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Panek (niebieską kredką),
Cena wywoławcza. 950 zł

Tadeusz MICHALUK (ur. 1938)

122
bez tytułu, lata 70 XX w. tusz, papier, 28 x 18 cm (w świetle oprawy), sygn. p. d.: TM (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 850 zł

Matti PITKANEN (ur. 1930)

201
Horizont, przed 1969 fotografia czarno-biała, brom, papier, 30,3 x 39,2 cm; opisana ołówkiem na odwrocie o raz pieczęci autorskie
Cena wywoławcza. 500 zł

Michał SOWIŃSKI

202
Halb-akt fotografia czarno-biała, brom, papier, 30 x 40 cm; na odwrocie pieczątka autorska i pieczątka GTF;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Michał SOWIŃSKI

203
Akt fotografia czarno-biała, brom, papier, 40 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Krzysztof WOJCIECHOWSKI (ur. 1947)

204
Sebastian, Florida, 1973/04.03.2008 fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford MG IV FB, 33,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza. 500 zł

205
Leżak, ok. 1994 fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford MGIVFB, 24 x 32 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza. 500 zł

Stanisław SKOCZEŃ

206
Grand Bazaar, 1975 fotografia czarno-biała, brom, papier, 64 x 50 cm; opisana flamastrem na odwrocie, na odwrcie pieczątka autorska
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Stanisław SKOCZEŃ

207
Zachodnie wybrzeże wyspy( Sri Lanka), 19 fotografia czarno-biała, brom, papier, 60 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wellington LEE (1918-2002)

208
Going home fotografia barwna, technika własna, papier fotograficzny, 20 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 500 zł

Josef SCHEIDT

209
Auf dem Friedhof, przed 1969 Fotografia czarno - biała, technika własna, papier fotograficzny 25 x 39 cm;
Cena wywoławcza. 400 zł

Leopold FISHER

210
Sturm, przed 1965 Fotografia czarno - biała, tzw. Metoda Fischera, technika własna, papier fotograficzny, 35,5 x 30 cm
Cena wywoławcza. 500 zł

Josef SCHEIDT

211
Waldeule, przed 1971 Fotografia czarno - biała, technika własna, papier fotograficzny, 38,7 x 25,9 cm
Cena wywoławcza. 400 zł

Aleksandra WALISZEWKSA (ur. 1976)

301
Poranek gwasz, papier, 40 x 30 cm; sygn. p. d.: WALISZEWSKA
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jan LESSAER (ur. 1927)

302
Martwa natura, 1976 olej, płótno, 64,5 x 54 cm; sygn. l. d.: J Lessaer 76
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Ryszard LEDWOS (1926 - 2007)

303
Portret kobiety, 1973 olej, sklejka, 37 x 30 cm; sygn. l. d.: R Ledwos;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy GROCHOCKI (ur. 1931)

304
Kontrasty i koniunkcje - dyptyk, 1979 akryl, płótno naklejone na deskę, 42 x 42 cm; sygn. i opisane na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Leszek BARTKIEWICZ (ur. 1976)

305
Figura kreślon, 2004 olej, płótno, 46 x 38 cm; sygn. l. d.: LB / 2004; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

306
Huśtawka, 1999 tusz, ołówek, kredka, 28,5 x 20 cm; sygn. p. d.: 1999 / Stasys (kredką)
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Doren HEATON-POTWOROWSKA (XX w.)

307
Kuźnia, 1978 olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. i dat. p. d.: 78/ DHP
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

308
Bez tytułu, 2008 olej, płótno, 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie: Szymon ZiArek
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

309
Globus w miasteczku, 2005 tempera, płótno, 46 x 54.5 cm; sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus;
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

310
Kraków, 2004 olej, płótno, 73 x 100 cm; sygn. p. d.: 2004 E. DWURNIK
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jan TARASIN (ur. 1926)

311
Rozrastania, 2007 gwasz, papier, 45 x 69,5 cm; sygn. p. d.: Jan Tarasin 2007
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wojciech CIEŚNIEWSKI (ur. 1958)

312
Toledo, 2000 olej, płótno, 100 x 120 cm na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

313
Balet, 1996 olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l. d.: Eugeniusz Gerlach / 1996,
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

314
Przed lustrem II, 1991 olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach / 1991, l. d.: Kraków / 2/II
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907 - 1995)

315
Motyw z Kazimierza nad Wisłą olej, płótno, 45 x 56 cm; sygn. l. d.: T SPRUSIAK
Cena wywoławcza. 4 000 zł