27 września 2018

Przyjmujemy zlecenia aukcyjne:

Dział sztuki współczesnej:

m.szewczyk@rempex.pl

+48 605 325 918

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

301
Z serii: Sto razy ja, 1977/2009 fotografia czarno-biała, wydruk, papier, 27 x 20 cm

Witold CHROMIŃSKI (1913-1977)

302
Alina i tulipany fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
35,3 x 28,9 cm (wymiar odbitki), 40 x 30 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Witold CHROMIŃSKI (1913-1977)

303
Jesienne cienie fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 39,4 x 28,9 cm;
na odwrocie stempel autorski Witolda Chromińskiego,
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

304
Bez tytułu, 1987 fotografia czarno-biała, brom, papier; 37 x 44 cm;
sygn. l. d.: E. Hartwig;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

305
Głowa, 1959 heliografia, papier; 39 x 29 cm;
sygn. i dat na odwrocie: luty 1959 (ołówkiem) / ZDZISLAW BEKSIŃSKI (pieczątka).
estymacja: 7 500 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

306
Praca przeciw absurdowi, 1983 fotografia czarno-biała, brom, papier; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

307
Farewell to Europe, 1987 fotografia barwna, papier fotograficzny; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: JERZY TRUSZKOWSKI
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Marek PIASECKI (1935-2011)

308
Bez tytułu, ok. 1968 fotografia czarno-biała, brom, papier; 13 x 12,5 cm;
na odwrocie pieczątka autorska: Fot. M. PIASECKI
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Andrzej DUDEK-DÜRER (ur. 1471)

309
Andrzej Dudek-Du?rer - żywa rzeźba, performance metafizyczny, 2013 technika mieszana (fotografia, gniecenie, rysunek, laserografia), papier, płótno;
64 x 49,5cm, sygn. i dat. przy prawej krawędzi: AD (inicjał artysty) 2013;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

310
Kompozycja z krzyżem grafika komputerowa, papier;
57,5 x 77,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

311
Kompozycja I grafika komputerowa, papier;
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

312
Bez tytułu - twarz grafika komputerowa, papier; 60 x 80 cm.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł