Nr katalogowy: 334

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 334

Karta ze szkicownika nr 26 [szkic dwustronny], 1981

długopis, akwarela, papier; 22,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: 16 [monogram wiązany] 81 NY [w kole] / 26 (ołówkiem);
estymacja: 5 000 - 6 000 zł