Nr katalogowy: 413

Teresa TYSZKIEWICZ (1906-1992)

Nr katalogowy: 413

Gest II, 1990

olej, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: T90;
estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Cena sprzedaży 65 000 zł