Nr katalogowy: 448

Marcin RUPIEWICZ (ur. 1966)

Nr katalogowy: 448

Misia wiodąca lud na barykady [Marianne], z cyklu: Umisiowienie, 2014

olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MARCIN Rupiewicz 2014 / MISIA WIODĄCA LUD NA BARYKADY;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł