Nr katalogowy: 4

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 4

Pochód myśliwych z sankami, 1919-1920

autolitografia barwna, papier; 20,7 x 45,3 cm;
sygn. l. d. na kamieniu: JFałat.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł