Nr katalogowy: 1001

Jan MATEJKO

Nr katalogowy: 1001

Album 15 obrazów

Nakładca Franciszek Bondy, Wiedeń 1893
oryginalna, ozdobna oprawa wydawnicza, tłoczona, złocona, sygn. F. Gogl.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 500 zł