Nr katalogowy: 116

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 116

Z nożem na rybę - klasztorna biesiada, 1906

olej, płótno; 77 x 132 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Moniuszko / R.P. 1906.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł