Nr katalogowy: 119

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 119

Kraków zimą - Widok na Wawel, ok. 1907

olej, tektura; 26 x 35 cm;
sygn. l. d.: StKamocki.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł