Nr katalogowy: 120

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 120

Zakole Wisły pod Bielanami jesienią, 1929

olej, płótno naklejone na tekturę; 28 x 60 cm;
sygn. i dat. po środku, u dołu: St. Paciorek 29;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł