Nr katalogowy: 128

Władysław GOŚCIMSKI (1904-1979)

Nr katalogowy: 128

Dyliżans pędzi

olej, sklejka; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.: W. Gościmski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł