Nr katalogowy: 129

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 129

Przed bramą, 1954

olej, płótno; 43,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kasper Pochwalski 1954.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł