Nr katalogowy: 135

Władysław Jan POCHWALSKI (1860-1924)

Nr katalogowy: 135

Akt stojącej kobiety - studium, ok. 1890

olej, płótno naklejone na tekturę; 46 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. g.: WPochwalski / Mu¨nchen.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł