Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

301
Para, 1987 olej, płótno; 89 x 116 cm;
sygn. i dat. l. g.: DUDA GRACZ 1987;
estymacja: 110 000 - 140 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

304
Szczelina - czerwień w szarościach - forma przestrzenna, 1971 technika własna, relief, olej, płyta; 45 x 36 cm;
w załączniku oryginał potwierdzenia autentyczności podpisany przez Marię Kobzdej z 2007 r.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

307
Kaloryfer, lata 60. XX w. (?) olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: T.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

308
Dies Irae Pendereckiego, 1967 linoryt barwny, płótno; 76,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942) - REZERWACJA

310
Taniec życia - tryptyk, 1994 akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości), 197 x 147 cm (wymiar każdej części);
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "TANIEC ŻYCIA" 1994 ROK
estymacja: 120 000 - 140 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

311
Zuzanna i starcy, 2002 olej, płótno; 100 x 100 cm;
Dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności przez autora.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

313
Arshormegram - Klejnoty Bałtyku, 1969 tempera, olej, technika mieszana, płótno; 112 x 185 cm;
sygn. i dat. p. d.: *SZWACZ* 1969*;
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

318
Warcaby, 2019 relief, technika własna, autografia, płyta; 80 x 80 cm;
na odwrocie napis autorski: R. SOWIAK / 2019 / "WARCABY" / AUTOGRAFIA / ODBITKA / AUTORSKA.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

321
Obiekt, 2017 rysunek na folii, płyta; 52 x 42 x 22 cm;
opisany na odwrocie: Tamara Berdowska / 2017.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

323
Kompozycja, 1971 kredka, tusz, papier; 25,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

325
dat. i opisany p. d.: 14.4.56 (?) JL (?);
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

327
Kompozycja ołówek, papier; 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gierowski (długopisem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł