DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 309



Andrzej DUDEK-DÜRER (ur. 1471)

Nr katalogowy: 309
Andrzej Dudek-Du?rer - żywa rzeźba, performance metafizyczny, 2013
technika mieszana (fotografia, gniecenie, rysunek, laserografia), papier, płótno;
64 x 49,5cm, sygn. i dat. przy prawej krawędzi: AD (inicjał ...
Zobacz pełne informacje