DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 310



Jan DOBKOWSKI (ur. 1942) - REZERWACJA

Nr katalogowy: 310
Taniec życia - tryptyk, 1994

akryl, płótno; 197 x 441 cm (wymiar całości), 197 x 147 cm (wymiar każdej części);
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski / "...

Zobacz pełne informacje