Nr katalogowy: 313

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

Nr katalogowy: 313
Arshormegram - Klejnoty Bałtyku, 1969
tempera, olej, technika mieszana, płótno; 112 x 185 cm;
sygn. i dat. p. d.: *SZWACZ* 1969*;