Nr katalogowy: 308

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

Nr katalogowy: 308
Konstrukcja zielona, 1958
olej, tempera, płótno, 42,5 x 109 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958