Stanisław SIKORA (1911-2000)

507
Milion brąz; wys.: 16,5 cm
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)

508
Bez tytułu - z cyklu: Głowy - Portret aktora Mirosława Zbrojewicza. papier-mâché, technika własna, deska; 40,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: [oznaczenie artystki].
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

509
Głowa - Portret K. K. drewno, plastik, tkanina; 37 x 34 x 33 cm;
z tyłu opisane: PORTRET K. K… / WYKONANIE RZEŹBY / WŁADYSŁAW HASIOR.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Wojciech KAŁA (ur. 1959)

510
W lipcowy księżyc, 1994 brąz, 56 x 64 x 30 cm;
sygn.: Kała;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Aleksander ŚLIWA (ur. 1948)

511
Tors brąz, podstawa marmurowa; wys. całkowita: 34 cm;
sygn. z tyłu rzeźby: AS.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

512
Smok Wawelski brąz; wys. 28 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

513
Sowa brąz patynowany; wys. 40 cm,
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Salomon Reich & Co., Krásno

517
Wazon, 3 ćw. XX w. szkło warstwowe, bezbarwne i rubinowe, trawione;
wys. 21,5 cm, sygn.: RKrasno.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Project: Carlo MORETTI, Murano

518
Wazonik w formie klepsydry, 2 poł. XX w. szkło warstwowe mleczne fioletowe i białe; wys. 16,5 cm;
nalepka: Carlo Moretti Italia Murano.
estymacja: 1 000 - 1 400 zł

Projekt: Jerzy SŁUCZAN-ORKUSZ (ur. 1924), Hut

519
Wazon, 2 poł. XX w. szkło białe i czarne; wys. 18 cm;
wazon w formie stożka z falistym kołnierzem.
estymacja: 600 - 800 zł

Jan Sylwester DROST (ur. 1934) -- projektant

520
Zestaw deserowy "Igloo", lata 70. XX w. w składzie: 1 duży talerz deserowy, 6 szt. talerzyków deserowych;
szkło przezroczyste; średn. dużego talerza 24 cm, średn. talerzyka 18 cm;
estymacja: 1 000 - 1 400 zł

522
Serwis do kawy w typie art déco - dla 6 osób, 1962-1978 porcelana, farby naszkliwne;
Uhlstadt (Niemcy), 1962-1978.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł