523
Zestaw kawowy, lata 50. XX w. w składzie: mlecznik wys. 8,5 cm, cukiernica z nakrywką wys. 11,5 cm, spodek średn. 13 cm, filiżanka wys. 6 cm
estymacja: 300 - 400 zł

Teresa PUTOWSKA (ur. 1936)

524
Burza - gobelin, 2003 wełna, bawełna; 190 x 106 cm;
sygn. l. d.: TP;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

528
Stolik kawowy z blatem wyklejonym kaflami ozdobionymi żaglowcami; 32 x śr. 96 cm;
Francja, lata 60. XX wieku, Vallauris.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł

Józef CHIEROWSKI (1927-2007) - projektant

529
Para fotelików nr 366 buczynowych, 68 x 61 x 65 cm;
Polska, lata 60. XX wieku, (proj. 1962).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

1501
Cuirasse - Pancerz brąz, podstawa z granitu; wys. 14,5 cm;
sygn. u dołu z przodu: MITORAJ.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł