Leszek RÓZGA (1924-2015)

320
Głowa Holofernesa, 1987 suchoryt, papier; 38,5 x 29,8 cm (wymiar odbitki),
66 x 48,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

321
Z cyklu: Carnet Incomplet, 1966 litografia, papier; 35,5 x 24 cm (wymiar odbitki),
39 x 27 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

323
Gorzów Wielkopolski, 2000 tusz, papier czerpany; 24 x 15 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi: Franciszek / Maśluszczak 2000, opis przy prawej krawędzi: Gorzów Wlp.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

324
Akt kredka, papier; 25,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tymon (ołówkiem).
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

325
Ukojenie węgiel, papier żeberkowy szary; 33 x 27 cm;
sygn. p. d.: S. ŻECH 79 ? - data słabo czytelna.
estymacja: 6 000 - 9 000 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

401
091207-14, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-14 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

403
091207-8, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-8 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

404
Kompozycja, 1971 gwasz, papier; 57 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: JAN / BER / DYSZ / AK (ołówkiem), dat. p. d.: 19/71 (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

405
Erotyk - Jola, 1978 pastel, papier; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SZ 78.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

Artur TURALSKI (ur. 1949)

406
Skarby Królowej Saby pastel; papier; 67x97 cm (w świetle oprawy);
sygn. po prawej stronie, przy krawędzi: ART.TURAL.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

407
Żołnierki tempera, papier; 50,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: ŚWIERZY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

413
Wydawnictwo naukowe, l. 60-te XX w. tempera, ołówek, brystol;
65 x 45 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 800 - 2 500 zł