Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

330
Szkic 2 gwasz, olej, papier; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Mark;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jadwiga SAWICKA (ur. 1959)

331
Akt tusz lawowany, tempera, karton; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: SAWICKA;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

332
Głowa, 1996 pastel, papier żeberkowy, brązowy; 51 x 67 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1996 / Stasys.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

333
Solidarność, 1981 olej, płótno; 137 x 160 cm; sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
sygn. i dat. na odwrocie: 1981/ Z. M. DOWGIAŁŁO.
estymacja: 22 000 - 24 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

335
Świt, 1960 olej, płótno; 49 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Bettina BEREŚ (ur. 1958)

336
Dwa termosy, 2004 olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: BB (monogram wiązany); data p. g.: 2004;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Karol WIECZOREK (ur. 1949)

338
Sen kierownika, 1980 olej, płótno; 53 x 84 cm;
sygn. i dat. p. g.: karolwieczorekkatowiceR.1980.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

339
Kompozycja figuralna, 1998 olej, płótno; 105 x 85 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 1998;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

340
Krawiec, 2006 olej, płótno;140 x 80 cm;
sygn. p. d.: I. Kulik;
estymacja: 9 000 - 10 000 zł

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

341
Trzy stojące postaci, 2002 olej, płótno; 149,5 x 199,5 cm;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

343
Ocean, 1988 akryl, płyta; 35 x 47 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 88 / "OCEAN" / 35 x 47 cm.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1963)

344
Światłokwiaty, 1963 technika własna, płyta; 124 x 62,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZDZISŁAW STANEK / ŚWIATŁOKWIATY, 1963.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł