Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)

323
Miasto IV, 1961 drzeworyt, papier; 74 x 53 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout),
71 x 50 cm (wymiar odbitki);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

324
Konie i koniki, 1959 litografia, papier; 63 x 47 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

325
Donkiszoteria - Chochoł, 1982 akwaforta, papier; 28,5 x 32,2 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy),
24,6 x 29,5 cm (wymiar odbitki);
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

Tomasz PSUJA (1956-2016)

326
Bez tytułu, ok. 1990 wydruki komputerowe naklejony na płótno; 148 x 190,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ PSUJA / 1990 / XXX;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

327
Panorama z mostkiem, 1953 ołówek, papier naklejony na tekturę;
19,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

328
Widok łąki ołówek, papier;
22,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

329
Łódki rybackie ołówek, papier;
8 x 13,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

331
Posta, 1987 tusz lawowany, pędzel, papier; 30 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: TP 87.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

401
Erotyk - Jola, 1978 pastel, papier; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SZ 78.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

405
Figura osiowa, 1961 tusz, gwasz, papier czarny; 23,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 61 / … l. d. opisany: figure / … (słabo czytelnie);
estymacja: 6 500 - 8 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

407
Figura osiowa, 1960 technika mieszana, papier; 62 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 60 (długopisem).
estymacja: 16 000 - 19 000 zł

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

408
Kompozycja, 1956 akwarela, pastel, tusz; papier; 74 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Szwacz / 56 / III.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł