Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

416
Bez tytułu gwasz, papier, 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Gabriel RECHOWICZ (1920-2010)

417
Projekt malarski dla placówki Orbis Lot w Budapeszcie technika własna, olej, papier; 29 x 56 cm;
sygn. i opisany na odwrocie długopisem: Projekt malarstwa dla „Orbis Lot” w Budapeszcie /
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

418
Nokturn C, 2000 akryl, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000 r.;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

420
Przemyśl, 2007 akryl, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. dat. i opisany p. d.: 2007 / PRZEMYŚL E. DWURNIK;
estymacja: 26 000 - 36 000 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

421
Zimowy pejzaż olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH;
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

424
Figura osiowa, ok. 1958 olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

425
Zła gwiazda olej, płótno; 128 x 96 cm;
na odwrocie napis autorski (?): -T. RUDOWICZ / "ZŁA GWIAZDA", "15";
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Zbigniew CEBULA (ur. 1961)

426
Jabłka, 2002 olej, płótno; 80 x 100 cm;
opisany na odwrocie: ZBIGNIEW CEBULA / 2002 OLEJ 80 X 100 / "JABŁKA".
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Henryk HOLECKI (ur. 1928)

427
Suche kwiaty w wazonie, 1987 olej, płyta, 75,5 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: Holecki / 87;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Adam Aron MUSZKA (1914-2005)

430
Przed koncertem - Trio, przed 1964 olej, płyta; 84 x 66 cm;
sygn. p. d.: MUSZKA;
estymacja: 36 000 - 45 000 zł

Malarz Nieokreślony, XX w.

432
Posta olej, płótno; 95 x 68,5 cm;
sygn. po prawej, po środku: Andrzej... (nieczytelnie).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

433
Siedząca - Akt na szarym tle, 1963 olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie Tymon;
estymacja: 40 000 - 60 000 zł