Bolesław BIEGAS (1877-1954)

345
Sarkofag brąz, 53 x 27,5 x 11 cm;
sygn. dat. i numerowany z boku: Bolesław / Biegas / Paris / r. 1903; oraz: Blanchet Fondeur 4/8;
estymacja: 32 000 - 40 000 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

346
Pałac brąz, 39 x 34 x 9 cm;
sygn., dat. i numerowy z boku: B.Biegas / 5/8 2015; odlew współczesny.
estymacja: 32 000 - 40 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

350
Kopernik brąz, 60 x 51 x 12 cm.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł

Sylwester AMBROZIAK (ur. 1964)

351
Do góry nogami / Stojący na głowie ceramika szkliwiona, wys.: 31 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Kazimierz PAWLAK (ur. 1957)

352
Kolumnada szkło sodowe barwione, topione w formie, klejone do podstawy; 62 x 32 x 14 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Antonia MULAS, XX w.

1301
Roman Opałka przy pracy, 1993 odbitka żelatynowo-srebrowa (?), papier matowy, płyta; 60 x 45 cm;
u dołu autograf: Roman Opałka, data: 20.10.1993 oraz inne nieczytelne napisy (ołówkiem);
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Czesław Odo MOSTOWSKI (ur. 1919)

1302
Zestaw 3 fotografii - Akty kobiece 1. Akt w czerwieni, 2. Akt stojącej kobiety, 3. Akt klęczącej kobiety;
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Tomasz SOBECKI (ur. 1952)

1303
Dyptyk - Warszawa, z cyklu: Dynamika Miasta, 2015 fotografia barwna metodą wielokrotnej ekspozycji na kliszy, wydruk bezpośredni UV na pleksi;
100 x 70 cm (wymiar każdej z prac); wydruk autorski, nakład: 1/7;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Aleksander MITKA (ur. 1946)

1304
Autoportret, 1965 fotografia bromowa, papier fotograficzny matowy; 38 x 28,5 cm;
sygn. i dat. p. d. monogramem wiązanym: AM '65 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Aleksander MITKA (ur. 1946)

1305
Schody, 1965 fotografia bromowa, papier fotograficzny matowy; 38,8 x 29 cm;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

1306
Symphony for people, 2001 giclee i akryl, płótno; 81,5 x 60,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 13/50 giclee + acrylic "Symphony for people" WITOLD-K c.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Magdalena GINTOWT-JUCHNIEWICZ (ur. 1976)

1307
Tryptyk, 1998 akwatinta, papier; 29 x 60 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: "TRYPTYK" II WERSJA 1/20 /AKWATINTA/ MJuchniewicz 98 r.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł