Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)

409
Martwy ogród V, 2012 kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Andrzej PUTRYM (1944-1990)

412
Kompozycja abstrakcyjna, 1973 olej, płótno; 70,5 x 88,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PUTRYM. 73.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Richard ANUSZKIEWICZ (ur. 1930)

423
Kompozycja, 1983 technika własna (akryl, płyta); 16 x 13,5 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: ANUSZKIEWICZ 1983.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

427
Kompozycja, 1962 olej, płótno; 66 x 82,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: Z. Salaburski 62;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

428
Figura osiowa, ok. 1958 olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI.
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

429
Bez tytułu, 1962 olej, sklejka; 22,5 x 52,5 cm;
sygn., dat. wraz z dedykacją na odwrocie: ZBIGNIEW MAKOWSKI
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

430
Bez tytułu, 1999 akryl, sklejka; 21 x 15 cm;
na odwrocie dedykacja: EWIE H.(...) / na pamiątkę / Janek Dobkowski / 5-II-1999 r.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

433
Akt XXXVI, 1986 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

434
Siedząca - Akt na szarym tle, 1963 olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie Tymon;
estymacja: 40 000 - 60 000 zł

Adam Aron MUSZKA (1914-2005)

437
Przed koncertem - Trio, przed 1964 olej, płyta; 84 x 66 cm;
sygn. p. d.: MUSZKA;
estymacja: 36 000 - 45 000 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

439
Przestrzeń IV, 1960 olej, płótno; 95 x 120,5 cm;
sygn. na odwrocie: Władysław / Popielarczyk,
estymacja: 2 000 - 3 500 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

440
Portret artysty, 1969 technika własna, płyta; 182 x 122 cm (wymiar całej kompozycji w oprawie);
sygn. i dat. p. d.: L. Kunka 1969 r., sygn. powtórzona śr. d.: L. Kunka;
estymacja: 26 000 - 35 000 zł