Magdalena GINTOWT-JUCHNIEWICZ (ur. 1976)

1308
Zamyślony, 2004 akwatinta, papier; 67 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

1309
Zestaw 5 prac - Studia portretowe 1. Studia portretowe, 2. Portret mężczyzny, 3. Portret mężczyzny z wąsami, 4. Portret mężczyzny w okularach, 5. Portret
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

1310
Para rysunków l. 50. XX w. tusz, papier; 30,5 x 23 cm, 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: SOBEL JUDYTA 52.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1311
181002-48, 2002 pastel, papier; 33 x 28 cm (wymiar arkusza), 19 x 18 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A.Nowacki 2002 (ołówkiem), l. d.: 18 1002-48
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

1313
Pastwisko, l. 50. XX w. pastel, papier; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: [Sobel].
estymacja: 2 200 - 2 800 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

1314
Na plaży, lata 50. XX w. akwarela, ołówek, papier; 38 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Sobel (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 200 zł

Piotr JARGUSZ (ur. 1960)

1315
Bez tytułu, 2010 akryl, papier; 123 x 96,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku: Piotr Jargusz.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Felicja PACANOWSKA (1907 lub 1915 - 2002)

1317
Bez tytułu olej, płótno; 81 x 100 cm.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

1318
Twarz, 1963 olej, płótno; 69,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: J. NALIWAJKO / 1963.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

1321
Bez tytułu olej, płótno; 27 x 42 cm;
sygn. p. d.: Jul. Narzyński.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Jacek ZIEMIŃSKI (ur. 1953)

1322
1-72-E1, 1999 olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JACEK ZIEMIŃSKI '1999 / "1/72-E1" olej płótno.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

1323
Portret syna, 1991 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: AJPiwarski;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł