Witold ABAKO (ur. 1958)

444
Interwały postfizykalne XVIII, 2012 akryl. płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

445
Interwały postfizykalne XVII, 2012 Akryl, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Marcin RUPIEWICZ (ur. 1966)

448
Misia wiodąca lud na barykady [Marianne], z cyklu: Umisiowienie, 2014 olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MARCIN Rupiewicz 2014 / MISIA WIODĄCA LUD NA BARYKADY;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

450
Ni mas ni menos - nr 20 z czarnej serii, 1985/1986 olej, płótno; 185 x 125 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie:
CZARNA SERIA / NI MAS NI MENOS / XX / OL / 1985/1986 / BED. / 185 x 125;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

452
Solidarność 1981 olej, płótno; 137 x 160 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
estymacja: 22 000 - 24 000 zł

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

453
Wschód - Zachód, 1989 olej, płótno; 139 x 99 cm;
sygn. i dat. p. d.: 238 PM [znak artysty];
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Andrzej URBANOWICZ (1938-2011)

454
Opowieści babiego lata, 1988 olej na metalu; 85 x 80 cm (okręg);
na odwrocie opis autorski: OPWIEŚCI BABIEGO / LATA / ANDRZEJ URBANOWICZ / 1988.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Wojciech TRACEWSKI (ur. 1962)

455
Dedal, 1987 olej, płótno; 170 x 208 cm;
sygn. p. d.: TRACEWSKI;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

458
Kapryśny sierpień, 2001 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jul. Narzyński 2001;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Agnieszka NIZIURSKA (ur. 1955)

459
Drzewo małe /z cienia/, 1995 olej, ziemia, wikol, płótno; 180 x 136 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 157 x 180 / AGNIESZKA / NIZIURSKA
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

463
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003 olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

464
sygn. i dat. p. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł