Maria ANTO (1937-2007)

466
Krowa, 1991 olej, płótno; 50,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: MARIA ANTO;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Elżbieta KAPUSTA (ur. 1976)

467
Pejzaż z wyobraźni olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. l. d.: Kapusta.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Andrzej SADOWSKI (ur. 1946)

469
Mielno - Łodzie rybackie, 1981 akryl, płótno; 60 x 73,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. A. SADOWSKI / 1981;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Maa (Maria) SAMBORSKA (ur. 1965)

470
Wdech, wydech III, 2018 olej, akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: MAA SAMBORSKA 2018.;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

471
Wdech, wydech II, 2018 olej, akryl, płótno; 100 x 70 cm;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)

472
Czas i przestrzeń, 2018 akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

Jan STASINIEWICZ (1907-1966)

475
Figura - projekt mozaiki technika własna, deska; 115 x 60 cm,
na odwrocie nalepka: JAN STASINIEWICZ (maszynowo).
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

501
Z cyklu: Figury skrzydlate, 2013 brąz, wys. 168 x 92 x 50 cm;
Wystawa: Adam Myjak - Rzeźba - rysunek, Miejska Galeria Sztuki w Zakopanem, marzec - maj 2017.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

502
Z cyklu: Figury, 1988-1993? brąz; 179 x 102 x 52 cm.
Lit.: Bożena Kowalska, Adam Myjak. Rzeźbiarz mijającego czasu, Warszawa 2005, s. 42-43, (fragment ilustracji powyżej), s. 69-70;
estymacja: 9 000 - 120 000 zł

Jerzy Sławomir FIJAŁKOWSKI (1960-2015)

508
Czerep, 2011 sosna, stal nierdzewna; wys. 25 cm;
sygn. i dat. na spodzie: S.F. / 2011.
estymacja: 2 600 - 3 600 zł

Roman PIETRZAK (ur. 1963)

509
Tors z klatką, 2003 brąz; 63 x 41 x 26 cm;
sygn. i dat. z tyłu: R2003; nakład: 1/3.
estymacja: 8 500 - 10 000 zł

Maria KULESZA

515
Popiersie błazna, 1995 szkło; wys. 41 cm;
sygn. i dat. u podstawy: MK 95 8 MARIA KULESZA.
estymacja: 2 600 - 3 600 zł