Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

1325
Bez tytułu (80), 2018 akryl, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 18.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Andrzej ŁUKASZEWSKI (1939-2017)

1326
Balkon, 1974 olej, deska; 71 x 50 cm;
sygn. i dat. p. g.: Andrzej Łukaszewski / 1974.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1327
Interwały postfizykalne XXXV, 2012 akryl, płótno; 81,5 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO' 12, p. d.: XXXV;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

1329
Kompozycja, 1968 olej, kolaż, płótno; 81,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Naliwajko 1968.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

1330
Syrena olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962)

1331
Struktury niebieskie 2, 2017 technika własna (haptyczna), płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

1332
Kobieta z woalem brąz srebrzony; wys. 10 cm;
sygn. u podstawy: B. Biegas
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Eugeniusz ZEGADŁO (XX/XXI)

1333
Dzik drewno polichromowane; 51 x 86 x 24 cm.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Izabela ROSTWOROWSKA

1335
Postać kobiety brąz, podstawa z piaskowca, wys. całkowita: 31 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

401
Tannenberg-Denkmal 1, 2018/2019 ambrotypia, szkło, stal; 18 x 24 cm; 29 x 36 cm (wymiar w oprawie);
unikat; na odwrocie nalepka autorska z informacją o pracy.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

402
Tannenberg-Denkmal 2, 2018/2019 ambrotypia, szkło, stal; 18 x 24 cm; 29 x 36 cm (wymiar w oprawie);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

403
Tannenberg-Denkmal 3, 2018/2019 ambrotypia, szkło, stal; 24 x 18 cm; 36 x 29 cm (wymiar w oprawie);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł