Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

447
Fast Forward, 2008 akryl, płótno; 50 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / "FAST FORWARD" 2008.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

448
Kompozycja abstrakcyjna KF 51, 1976 olej, tektura, 96 x 66 cm
sygn. na odwrocie: Kierzkowski /1976 /KF 51;
estymacja: 33 000 - 45 000 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

449
One Sunday Story, 2015 olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Andrzej / Kasprzak, opisany i dat. p. g.: " One Sunday Story" / 2015;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

451
Rzymski motyl, 1977 akryl, płótno; 100 x 130 cm;
po środku napis: L. Kunka 17.V. 77.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł

Alina RACZKIEWICZ-BĘC (ur. 1958)

452
Akt IX, 2007 olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: A.R.B.;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

455
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003 olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Edward KRASIŃSKI (1925-2004)

458
Interwencja - blue scotch technika własna, płyta; taśma (scotch) niebieska;
62 x 54,5 cm;
estymacja: 55 000 - 70 000 zł

459
„Banksy” spray - szablon, płyta pilśniowa; 22,5 x 39 cm (kształt nieregularny).
Najprawdopodobniej część z oznaczeń trasy przebytej przez najsławniejszego street artowc
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

460
Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995) Zwykły, 2017
baner ręcznie wykonany (szablon, akryl);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

461
Animacje, 2011 zestaw 5 filmów animowanych: Fan, Stan skupienia, Marsz, Bezpieczeństwo semantyczne,
Pojedynek na płytach CD - każda płyta sygn.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)

501
Bez tytułu, 2018 papier mâché, farba olejna, kolaż, płyta; 67 x 55 cm;
sygn. p. d.: [znak artystki];
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Jolanta RUDZKA-HABISIAK (ur. 1958)

502
Deszcz, 2010 technika własna (m.in. goffrage), relief, karton; 41 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: Deszcz, 2010 Jolanta Rudzka-Habisiak.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł