Wacław KONDEK (1917-1976)

503
Madonna płaskorzeźba, olej, drewno; 53 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: K;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

504
Akt, ok. 2007 drewno, wys. całkowita: 113 cm; wymiar podstawy: 30 x 27 cm;
sygn. przy podstawie (tłok): MS (inicjały wiązane) / M.SIERPIŃSKI /W-WA.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Kuba Adam MATEJKOWSKI (ur. 1953)

505
Rozmowa, 2017 brąz, wys. 45 cm;
sygn. i dat. na plecach: MATEJKOWSKI / 2017.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Anna DĘBSKA (1929-2014)

506
Koniki brąz, kamienna podstawa; 16 x 20 x 6 cm;
sygn. na plakiecie na podstawie: ANNA DĘBSKA.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Monika GARLEY (ur. 1965)

508
Bez tytułu brąz patynowany, wys. 9,6 cm
estymacja: 1 000 - 1 500 zł

Jerzy SŁUCZAN-ORKUSZ (1924-2002) - projektant

510
Paterka i koszyk 1. Paterka - szkło w kolorze niebieskim; wys. 14 cm, średn. 18,7 cm;
2. Koszyk - szkło w kolorze turkusowym; wys. 18 cm.
estymacja: 700 - 800 zł

512
Wazon i kielich szkło rubinowe; wys. wazonu - 33,5 cm,
wys. kielich - 22 cm.
estymacja: 500 - 600 zł

513
Zestaw 3 wazoników szkło; wazonik zielony - wys. 15 cm, wazonik czerwony -
wys. 20 cm, wazonik ugrowy - wys. 19 cm. Huta szkła Tarnowiec
estymacja: 500 - 600 zł

514
Zestaw 3 wazonów szkło rubinowe; wys. - 28 cm (x2), wys. - 17,5 cm.
Huta szkła Tarnowiec.
estymacja: 600 - 800 zł

515
Para dzbanów - Huta szkła Tarnowiec 1. szkło bezbarwne, bielone wewnątrz; wys. 25 cm;
2. szkło czarne i bezbarwne, bielone wewnątrz wys. 19 cm;
estymacja: 600 - 800 zł

Wincenty POTACKI (1904-2001) - projektant

516
Serwis do kawy Anna (na 6 osób), ok. 1977 porcelana białą, druk naszkliwny (z tamponowaniem?),
szkliwiona, złocona (drobne przetarcia złoceń);
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Wiesława GOŁAJEWSKA (1928-2015) - projektant

518
Ikebana, lata 60. XX w. porcelit, szkliwo zbiegające; 13 x 18,5 x 15 cm;
na spodzie oznaczenia: PRUSZKÓW/ MADE IN POLAND;
estymacja: 500 - 600 zł