Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

428
Martwa natura na serwecie II, 2011 olej, tektura;14 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: [monogram wiązany] GB 11 (w owalu);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

429
Mięso,1996 olej, płótno; 46 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: JACEK SIENICKI / 96 (ryta w farbie końcówką pędzla).
estymacja: 27 000 - 34 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

430
Martwa natura z zegarem olej, płótno; 59,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: T.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur. 1966)

431
Mogilany, 2017 olej, akryl, płótno; 170 x 100 cm;
sygn. p. d.: Górnisiewicz A.;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

435
Pejzaż norweski z łódką, 1984 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

436
Rytmy jesienne, 2011 olej, płótno; 70 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: J Kraupe;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Agnieszka NIZIURSKA (ur. 1955)

437
Czwarta sosna, 1994 olej, płótno; 150 x 105 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 11 000 - 13 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

438
Pejzaż przestrzeni IX, 1983 akryl, płyta pilśniowa; 55 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 20 000 - 24 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (1927-2012)

441
Autoportret - Łazarz, 1999 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Sempoliński / czerwiec '99 / Autoportret - Łazarz.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

442
Kompozycja z fakturą VII, 1962 olej, aplikacja, płótno; 89 x 54 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI / KOMPOZYCJA Z FAKTURĄ VII / 1962.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

444
Slavery and Abstract Art, 2014 olej, płótno; 130 x 100 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski:
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Jacek ZIEMIŃSKI (ur. 1953)

445
Bez tytułu, 2001 olej, płótno; 50 x 50 cm;
estymacja: 2 800 - 3 500 zł