Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931)

446
Przebieg XXVII, 2013 akryl, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na krośnie: Jerzy Kałucki 2013,
estymacja: 43 000 - 53 000 zł

Piotr MAREK (1950-1985)

447
Bez tytułu olej, płótno; 100 x 60 cm.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Paweł ŁUBOWSKI (ur. 1955)

448
Posągi, 1988 olej, płótno; 95 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

450
Ezop IV, 2018 olej, płótno; 89,5 x 120 cm;
sygn. i dat. u góry z lewej: S. MŁODOŻENIEC / 2018;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

451
Vanitas, 1992 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.Waniek / 92;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Zbigniew M. DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

452
Cwancygator, 1981 olej, płótno; 115 x 115 cm;
sygn. p. d.: DOWGIAŁŁO;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

454
Sonaty Mozarta, 2018 olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: JPałucha 18;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

455
Księżniczka, 1984 akryl, płótno, sklejka; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 84;
estymacja: 80 000 - 90 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

456
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2004 olej, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

457
Syrena olej, płyta; 50 x 39 cm;
sygn. p. d: LEWANDOWSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Artur TURALSKI - TURAL (ur. 1949)

458
Czarowne koło - dyptyk, 2018 akryl, płótno; 100 x 81 cm (wymiar każdego z płócien);
sygn. przy prawej krawędzi: ARTTURAL, opisany p. d.: XIII 2018;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

459
Człowiek w przestrzeni, 1960 olej, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł