Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

460
Wędrówka słońca - z cyklu: Druga pora roku, 2017 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. u dołu wzdłuż lewego brzegu: M. JENTA-DMITRUK / 2017;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

461
Anioł stróż, z cyklu: Zakochany, zagubiony mężczyzna, 2018 olej, karton; 41,5 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: DMITRUK / 18.;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

462
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003 olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. l. d.: I Kulik (przysłonięta kolejną warstwą malarską);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

463
VII-1989, 1989 akryl, płyta pilśniowa; 72 x 72 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie nalepka autorska z informacją o pracy: Autor: Krystyn Zieliński (...) / Tytuł: "VII-1989" /
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Jerzy GROCHOCKI (ur. 1931)

464
Zdania bez słów, 2017 technika własna, sklejka; 35 x 35 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn., dat. i opisana na odwrocie:
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

465
Progresja II, 2000 technika własna, płyta; 60,5 x 120,5 cm (półkole);
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Stanisław WIŚNIEWSKI (1936-2016)

1401
Jeźdźcy akwarela, papier; 42 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ST WIŚNIEWSKI (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

1402
Król Roger - Ilustracja do opery Karola Szymanowskiego, 2011 gwasz, karton; 100 x70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Iwan Kulik / 2011.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

1404
Rozgrywka magów tusz, piórko, gwasz, ołówek, papier żeberkowy; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

1405
Bez tytułu, 1969 gwasz, papier; 50 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

1406
Martwa natura z rakami i śliwkami, 2013 olej, tektura, 9,5 x 56,3 cm;
sygn. l. d.: [monogram wiązany] GB 2013 (w owalu, ołówkiem);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

1407
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003 olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł