Nr katalogowy: 5

Konstanty BRANDEL (1880-1970)

Nr katalogowy: 5

Érotique - Grand (Erotyk duży) - stan II, 1921

akwaforta, akwatinta, ruletka, papier;
32 x 28,9 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Brandel (ołówkiem)
estymacja: 2 400 - 3 200 zł