Nr katalogowy: 1010

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 1010

Portret kobiety

litografia, papier; 31 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. g.: Jacek Malczewski
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 700 zł