Nr katalogowy: 1011

Juliusz KOSSAK (1824 - 1899)

Nr katalogowy: 1011

Tabory w drodze

litografia, papier; 6 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: JK (monogram wiązany).
estymacja: 900 - 1 200 zł