Nr katalogowy: 1012

Jan ROSEN (1854-1936)

Nr katalogowy: 1012

Psiak

litografia, papier; 12 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: J.Rosen.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 700 zł