Nr katalogowy: 1014

Konstanty BRANDEL (1880-1970)

Nr katalogowy: 1014

Wenus, 1910

akwaforta, sucha igła, papier; 9,1 x 6,2 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Brandel (ołówkiem);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł